Telefon
WhatsApp
Mustafa Cem Kağnıcı’nın Yeni Yıl Mesajı

Kağnıcı, yayınladığı mesajında; “Yepyeni umutlarla girdiğimiz 2020 yılı, tüm dünya ve ülkemiz için Covid-19 virüs salgınıyla beraber çok zor geçti. Millet olarak büyük acılar yaşadık, sevdiklerimizi kaybettik, ekonomik olarak sıkıntılarımız zaten çok iken pandemi ile beraber daha yoğun ekonomik sorunlarla boğuşmaya başladık ve yaşantılarımız kısıtlamalarla değişti. Yeni hayat düzenine geçtik mecburen, 2020 yılının muhasebesini yaparken, 2021 yılının en iyi şekilde geçmesi için hangi adımların atılması gerektiğini düşünmek, zamanımızı, enerjimizi ve potansiyelimizi en verimli şekilde değerlendirmek durumundayız.

Her şeye rağmen yeni yıl demek, yeni bir başlangıç, yeni bir umut ve umutları yeşertmek için çok çalışmak, daha mutlu, daha huzurlu bir gelecek için çok büyük sorumluluk üstlenmek demektir. Biz Cumhuriyet Halk Partisi örgütleri olarak bu sorumluluğu üstlenmeye hazırız.

Ülkemizin, hukukun üstünlüğüne inanan, insan haklarına saygılı, özgürlükleri çoğaltan, demokrasisini kökleştiren, kamu yönetimini saydamlaştıran, ekonomisini büyüten bir ülke olması için çalışmalıyız. 2021 liyakata dayalı istihdam politikasını, şeffaflığı, kuvvetler ayrılığını, parlamenter demokrasiyi savunanların, erkek egemen şiddete boyun eğmeyen kadınların; akla, vicdana ve ahlaka sığmayan dayatmaları reddeden gençlerin demokratik taleplerinin yükseldiği; hak, hukuk ve adalet uğruna verdiğimiz mücadelenin kökleştiği bir yıl olacak.

Nerede yaşam varsa orada umut vardır. Covid-19 virüsünün, savaşların, kötülüklerin, düşmanlığın ve yoksulluklar ile toplumları derinden etkileyen doğal afetlerin 2020 yılında kalması umuduyla önümüzde ki yeni yılın ve yılların ülkemize ve tüm dünyaya demokrasi, adalet, barış, sağlık, refah, hoşgörü ve güzellikler getirmesi dileğiyle tüm Karamanlı hemşerilerimin yeni yılını kutluyor, sağlıklar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Whatsapp İhbar Hattı

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Karaman Nöbetçi Eczaneler

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği