Telefon
WhatsApp

Künye

İmtiyaz Sahibi

Hasan DİK

Genel Yayın Yönetmeni / Responsible Editor

Hasan Candan

Muhabir /Reporters

Kadir Karaağaçlı

Editör/Editor

Hüseyin Uçar

Reklam Müdürü /Advertising Manager

Hasan Dik / hasandik70@gmail.com

İletişim- Mail /Contact

karamanbultenhaber@gmail.com 

Yazılım /Software

Web Ofisi Yazılım Hizmetleri

Yer Sağlayıcı /Onofis Sunucuları

 

 Gizlilik Politikası / Privacy Policy 

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2020 karamanbulten.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları karamanbulten.com’a aittir. karamanbulten.com haber sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar karamanbulten.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
karamanbulten.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. karamanbulten.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRIVACY POLICY
© Copyrigth 2020 karamanbulten.com all rights reserved. All copyrights of all content such as code, news, pictures, interviews, etc. belong to karamanbulten.com. All articles, materials, pictures, sound files, animations, videos, designs, designs and arrangements on the karamanbulten.com news site are copyrighted by law no. 5846. These can not be copied, distributed, modified or published in any commercial way without the written permission of karamanbulten.com. It cannot be copied or used without permission and without specifying the source.
External links on karamanbulten.com are opened on a separate page. Authors are responsible for the published writings and comments. It may change at any time without making any notification on karamanbulten.com. It is not responsible for any errors caused by the information on this site.